Sağlıklı Hasta Yatakları

Sağlıklı Hasta Yatakları

Sağlıklı ve kaliteli hasta yatağı almak isteyenler için bazı hususlar önem taşır. Bu hususların başında, dayanıklılık ve kişinin hastalığına uygun yapıda olması önem taşır. Hasta yatağı alırken, tavsiye ve yorumlar da yatak seçiminde etkili olacaktır. Hasta yataklarında birinci sınıf paslanmaz malzeme kullanımı, işlevsellik, aranan unsurlardır. Hastanın iyileşme sürecini, rahat ve konforlu geçirmesi önem taşıyan faktörler arasındadır. Kumanda ile çalışan hasta yatakları, farklı pozisyonlara ayarlanarak, yatan hastaya kolaylık sağlayacaktır. Hasta yatağı satışı yapan firmamız, kaliteli ve çok fonksiyonlu modelleri ile tercih edilirler.

Hasta Yatakları Satış ve Kiralama Hizmeti

Hasta yatağı satışı yapan firmamız, hasta yatağı kiralama hizmeti de vermektedir. Hasta yataklarında kaliteli ve fonksiyonel kullanım sunan modellerimiz, kısa süreli kullanım için de tercih edilir. Şayet, hastanın iyileşme süresi kısa olacaksa, tercih edilen, kiralama seçeneği olacaktır. Bu sayede, hasta yatağının işlevi bittikten sonra iade edilerek, yaşam alanlarında yer kaplamayacaktır. Hasta yatağı satın almaya nazaran kiralama seçeneğinde ödenecek tutar, son derece ekonomik olacaktır. Kiralanan hasta yatakları, sanki yeni alınmış hasta yatakları gibi temiz ve hasarsızdır. Hasta yataklarının her türlü hijyen koşulları ve bakımı sağlanmıştır.

Hasta Yatağı Alırken Fiyat Karşılaştırması Yapmak

Hasta yatağı alırken fiyat ve kalite karşılaştırması yapmak önem taşır. Hasta yatağı satışı yapan firmalar içerisinde, en uygun hasta yatağı kiralama fiyat seçeneği firmamızca sunulur. Hasta yatakları satışı yapan firmamız, kurumsal çalışma ilkelerine sahiptir. Müşteri memnuniyetine önem vermesi nedeniyle, ürün ve hizmet kalitesini hep ileriye taşıma hedefindedir. Firmamızın kendi ürettiği hasta yatak tasarımları da bulunmaktadır. Ekonomik modellerden olan bu tasarımlar, farklı pozisyonlara ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Rahat olduğu kadar da ekonomik fiyat aralığındadır. Hasta yatağı kiralama hizmeti de satın alınacak yataklara nazaran, çok daha uygun fiyat seçeneği sunar.

Havalı Hasta Yataklarının Özellikleri

Havalı hasta yataklarının hasta sağlığı üzerinde pek çok olumlu faktörü bulunur. Özellikle, yaşlı ve uzun süre yatağa bağımlı hastalar için, havalı hasta yatağı önerilmektedir. Havalı hasta yataklarında öne çıkan bazı özellikler bulunur. Bunların içlerinde en önemlisi, içlerinden geçen hava kanalları sayesinde, yatan hastanın kan akışını hızlandırması gelir. Bu durum, yaşlı hastalar için önem taşıyan unsurlar arasındadır. Yaşlı hastaların, uzun süreli yatma durumlarında, ciltlerinde yara açılma ihtimali fazladır. Bunun en önemli nedeni, yaşa bağlı olarak incelen cilt yapılarıdır. Bu yüzden havalı yatak seçenekleri, önerilen hasta yatakları arasındadır.

Hasta Yatakları İle Hareket Rahatlığı

Hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti veren firmamız, hasta yataklarında da kaliteli ve rahat tasarımlar yaratır. Hareket rahatlığı sunan, pozisyon veren havalı yatak modelleri ile kaliteli ürün hizmeti sunar. Kumanda ile çalışması ve her pozisyona rahatlıkla ayarlanması söz konusudur. Bu durum sırf yatan hastalar için değil, hasta yakınları için de kolaylık sunmaktadır. Bel ve sırt ayarlamalı hasta yataklarında, farklı açılara el kumandası ile müdahale edebilmektedir. Televizyon izlerken, kitap okurken, rahatlık sağlayacaktır. Hastanın yatakta yattığı süreyi, keyifli hale getirebilecektir.

Hasta Yataklarında Kullanışlı ve Rahat Tasarımlar

Ortopedik sünger kullanımı ile hastanın iskelet sistemi ve omurga sağlığı da düşünülmüştür. Alerji yapmayacak, yüksek kalitede hasta yatağı tekstilleri ile de firmamız, tercih sebebidir.  Firmamız hasta yataklarında, el kumandası ile hareket rahatlığı sağlanacaktır. Hasta yataklarında elektrikli ve pilli çalışma özelliği bulunur. Hastanın bulunduğu yerde, elektrik kesintileri sık yaşanıyorsa, pilli çalışan kumandalar tercih edilecektir. Hasta yataklarında motorlu çalışma sistemi sayesinde, farklı pozisyonlara ayarlanma özelliği söz konusudur. Güvenlik açısından her türlü önlem alınmıştır. Güvenlik için yatak yanı koruyucuları bulunur. Tekerleklerde, ABS fren sistemi söz konusudur.

Hasta Yatağı Alırken Kurumsal Firmaları Tercih Etmek

Hasta yatağı satış ve kiralama hizmetinde, kurumsal firmalardan hizmet almak önem taşır. Firmamıza hasta yatakları ile ilgili her türlü soru ve sorunlar için günün her saati ulaşmak mümkündür. Firma çalışanları, alanında uzman kişilerden oluşur.  Hızlı ve güvenilir hizmet sunulmaktadır. Hasta yataklarının kurulumu, hastanın bulunduğu yerde ve firmamız tarafından yapılmaktadır. Satış ve kiralama sonrası oluşabilecek her türlü sorunla ilgili, teknik destek hizmeti verilmektedir. Hasta yatakları, kaliteli olduğu kadar, hasta karyolaları ile de şık tasarımlardır. Model seçeneği çok fazladır. Farklı tasarımlar içerisinde, ahşap görünümlü olanlar en çok tercih edilenlerdendir. Kaliteli ve sağlıklı hasta yatakları için, firmamız hizmetlerinden yararlanmanız önerilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir