Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Hastanelerden hastaların yatakta tedavi olurken ihtiyaç duydukları medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yatakları normal yatağa göre daha rahat ve konforlu bir şekilde hem hastanın hem de hasta bakıcısının görevlerini kolaylaştırabilen özelliklerle tasarlanıyor. Hasta yatakları sayesinde hastaları tedavi süreçlerinde  zorluk çekmeyeceklerdir. Hasta yatağına ihtiyaç duyan müşterilerin ilk başvurdukları bir adres olan firmamız hastalarının tedavi süreçlerini en iyi şekilde geçirebilmeleri için gerek hasta yatağı gerekse de diğer medikal ürünlerini yeterli düzeyde tedarik edip, kiralama ya da satış hizmetleri aracılığı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Tıpkı satış sonrasındaki adrese teslim ve kurulumu hizmetlerimizi kiralama seçeneklerimiz de mevcuttur. Üstelik kullanım sonrası  ekibimizi adresinizde gelerek ürünü bizzat kendisi teslim alıyoruz. Kiralama  fiyatları da yatağın özelliğine büyüklüğüne ve kiralama süresine göre belirlenmektedir. Hasta yatağı kiralama  hizmeti alırken ya da yatak satın alırken, hastanızın hastalığına uygun niteliklere ve tedaviye cevap verebilecek nicelikte olmasına dikkat ediniz.

Fonksiyonel Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajları

Hastalık bedenen, ruhen ve sosyal yönden bir bütünlük oluşturmama ve aksaklıklar yaşanması durumudur. Var olan hastalık kişinin geçici ya da kalıcı bir süre hasta yatağında tedavi olmasına sebep olabilir. Bu durumda kişiye konforlu bir ortam ve kaliteli bakım verecek, tedaviye yardım edecek bir 2.el hasta yatağı kullanmak hasta için çok faydalı olacaktır. Hasta yatağı farklı özellik ve kalitede üretilir. Hastanızın bakımı için en uygun hasta yatağını seçmek ve satın almak için uzman personellerimizden hizmet alabilirsiniz.

Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta tüm gününü hasta yatağında geçireceği için temiz ve ortopedik bir hasta yatağı kullanması gerekir. Doğru seçilmiş bir hasta yatağı hastanın kaliteli bir zaman geçirmesini sağlar. Fonksiyonel özellikleri ile hastaya bakım veren kişinin yükünü hafifletir. Hastalar yatağa bağımlı oldukları için kendini kısıtlı ve başkasının bakımına zorunlu hisseder. Fonksiyonel yatak kullanımını tercih edip hastanın kendi tedavisine yardımcı olmasını sağlarsanız hasta kendini özgür hissedecektir. Buda psikolojik olarak kişiyi destekler. Hastanın güvenliği için hasta yatağı korkulukları her zaman kaldırılmış olmalıdır. Hasta karyolası tekerlekli olmalı ve tekerlekler kilitlenebilmelidir. Hastaya pozisyon vermek bir kişi için zor olmaktadır. Hastaya pozisyon vermeye yardım eden hasta yataklarımız hasta bakıcının yükünü hafifletmektedir. Yükseklik ayarına sahip olan hasta karyolaları hastanın isteğe göre belden yukarısını, belden aşağısını ve orta kısmı yükseltebilir, alçaltabilir. Hasta yatağına eklenebilecek aksesuarlar ile hastanın tedavi süresi hızlandırılabilir ve hastanın bakımı kolaylaştırılır.

Havalı Yatak Neden Tercih Edilmelidir?

İnsan vücudu uzun süre basınca dayanamaz ve basınca maruz kalan bölgelerde kan akışı zayıflar. Bu durumda önlem alınmaz ise kızarıklık ile başlayan deri değişimi yerini doku zedelenmesine, yaraya ve enfeksiyona bırakır. Bu aşamalar sonucu oluşan yaraya ise basınç yarası denir. Basınç yaralarının tedavisi zor ve pahalı tedavilerdir. Hastanız için havalı yatak kullanarak basınç yarası oluşumu için önlem alabilirsiniz. Havalı yatak insan vücuduna ritmik hareketler ile basıncı azaltır. Dokuyu oksijenle besler. Hasta yatağı ve karyola kullanmanın birçok avantajı vardır. Hastaya özgürlük hissi verir. Hasta bakımı kolaylaştırır. Tedavi sürecini hızlandırır. Basınç yarası oluşumunu önler. Hasta yatakları fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. Hastanıza en uygun hasta yatak modellerimizden birini tercih etmek için uzman elemanlarımız ile iletişim kurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Geçici bir süre hasta yatağına ihtiyaç duyuyor iseniz hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hasta yataklarının özelliklerini öğrendikten sonra hastanıza en uygun hasta yatağı modelini satın alabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Arayın