Hasta Yatağında Model Seçenekleri

Modern hasta yatakları

Hasta Yatağında Model Seçenekleri

Her ürün, kullanıcılarının talebine ve ihtiyacına göre şekillenir. Bununla birlikte aynı ürünü talep eden kişilerin bile o ürün üzerinde farklı talepleri olabilir. İhtiyaç ve taleplere bağlı olarak ürün tasarımı gerçeği göz önüne alındığında, hasta yatakları da buna göre şekillenmektedir. Konu sağlık olduğunda, hastaların istekleri ve yaşadıkları sıkıntılar temel alınarak, hasta yatakları şekillendirilir ve çeşitlendirilir.

Firmamız, bu düşünceden yola çıkarak, pek çok hasta yatağı modelini üretir ve kullanıma sunar. Bunlar; çocuk hastalar için özel tasarımlı, ev dekorasyonuna uyumlu ahşap çerçeveli, yükseltilip alçaltılabilen asansörlü, elektrik motorlu ve havalı yatak türünde modellerden oluşur.

Baklava Tipi Havalı Yatak Nedir?

Yatak yüzeyleri, vücut anatomisi ile uyumlu olmalıdır. Özellikle son yıllarda üretilen yeni yatak modelleri, vücut ile sağlıklı bir uyum sağlayan niteliklerdedir. Konu hasta yatağı olduğunda ise, bu durum sıradan yataklarla kıyaslanamayacak kadar önemlidir. Çünkü hasta kişiler, sağlıklı insanların aksine çok daha uzun süre ve hareket kısıtlı olarak yatakta zaman geçirmektedir. Bunun sonucu olarak, mevcut sağlık sorunlarının yanına ek olarak yeni sağlık sorunları ortaya çıkarır.

İşte bu noktada firmamız, havalı yatak türü olan baklava tipi havalı yatak modelini sunar. Yatağın yüzeyi baklava kesitlerini anımsattığı için bu isim verilmiştir. İşlevi ise, otomatik bir şekilde hava ile şişip inerek, hem hastanın hareketini sağlamak hem de hastanın vücut ağırlığının dengeli bir şekilde yatak yüzeyine yayılmasını sağlar.

Hasta Yatağının Sağladığı Yararlar

Hasta yatakları, tamamen hastanın yaşadığı sağlık sorunları odaklı tasarlanmış tıbbi cihazlardır. Bu özellikler, hastanın bakımı ve tedavi sürecinde adeta olmazsa olmaz niteliklerdedir. Örneğin, bu yatakların gerek kendi tasarımı gerekse ek aparatların bir arada kullanılabilmesine olan uygunluğu ile, sadece hastanelerde değil evlerde de hasta bakımının yapılabilmesine olanak tanır.

Havalı hasta yatakları

Havalı hasta yatakları

İlerlemiş yaşlılık, felç veya hareket kısıtlamasına neden olan pek çok sağlık sorununda bu hasta yatağı modelleri, hasta bakımını kolaylaştıran imkanlara sahiptir. Hastanın kişisel temizliği, rutin tıbbi uygulamaları ve hatta yatağın kendi temizliği bile yatağın tasarımı ile kolay hale gelir. Sıradan bir yatakta hastayı hareket ettirmek son derece zahmetli ve sağlık açısından riskli iken, otomatik hareket edebilen hasta yatakları ile bu iş, son derece kolay olur.

Hasta Yatağı Satın Alma Ve Kiralama

Hasta yatağı kullanımı açısından merak edilen konuların başında, hasta yatağı fiyatları başı çeker. Üretmiş olduğumuz yatakların teknolojik açıdan gelişmiş oluşu, bu yatakların fiyatı konusunda merak uyandırır. Firmamız, üretmiş olduğu yatakların kalitesi ile tanınmakla birlikte, uyguladığı uygun fiyat politikası ile de ön plana çıkar. Yatak modellerimizin kullanım esnasında sağladığı kolaylık gibi, fiyat konusunda da kullanıcılarına kolaylıkla sunulur. Bu noktada hangi yatak modelinin seçileceği kadar, yatağın kullanım süresi de önemlidir.

Örneğin eğer hasta sürekli olarak bu yatağı kullanacaksa, yatağın satın alınması ekonomik açıdan en doğru seçenek olmaktadır. Bu konuda firmamız, gereken kolaylığı sağlamaktadır. Ancak hastanın sadece geçici bir kullanım durumu söz konusu ise, hasta yatağı kiralama seçeneğini seçmesi daha makul bir çözümdür. Her iki durumda da, firmamızın teknik desteği müşterilerimizin yanında olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Arayın